1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

14
Июн
2011

Талановита житомирянка Віра Смоляр та її роботи

Народилася 2 серпня 1994 року в Житомирі.  Закінчила 10 клас СЗШ №20. Переможець  ІІ етапу МАН з правознавства. Захоплення: фотографія, музика (закінчила музичну школу по класу фортепіано та ударні інструменти), образотворче мистецтво, художня література.
Періодично друкується в міських газетах. Активна учасниця фотостудії, очолюваної Леонідом Шевчуком. Про цю талановиту дівчину, неординарну особистість найкраще скажуть слова з її есе:
Життя навколо мене змінюється у ритмі нестримного танцю високого мистецтва зі звичною буденністю. Я щаслива, що маю змогу спостерігати зміни, що не обтяжена одноманітністю. Мою увагу привертає все: від вулиць, людей, тварин до … поліетиленових пакетів, що граціозно літають між небом і землею. А небо! Погожими літніми днями дуже імпонує мені прогулянка рідним містом із французькою музикою в навушниках і вічним поглядом угору. Там не так, як унизу. Там, здається, краще. Іноді так і хочеться відібрати у якоїсь пташки крила і полетіти. Не знаю, куди. Іще не вирішила (або не вигадала). Але точно впевнена, що хочу розрізати повітря крилами, нехай йому буде боляче від мого задоволення.
    Життя – це музичний твір, головну партію у якому виконуємо саме ми і наше щастя. І нехай інколи з песимізмом ставимося до свого існування, та варто все-таки пам’ятати, що більшість мінорних музичних творів мають мажорний фінальний акорд.
МАЛЮНКИ ВІРИ СМОЛЯР
ФОТОГРАФІЇ ВІРИ СМОЛЯР
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.04.2018
100 доларів США 2617.7264 5
100 ЄВРО 3197.0293 -0
10 російських рублів 4.2451 0