1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

На Житомирщине в салон пассажирского автобуса с лесовоза влетели бревна

ДТП случилось около шести вечера 16 января на 235-м километре трассы Киев — Чоп, неподалеку от села Анети Новоград-Волынского района.

Крещенский сочельник и Богоявление: житомирян приглашают на богослужение

По случаю праздника Богоявления в Свято-Михайловском кафедральном соборе г. Житомира состоятся торжественные богослужения.

Весной в Житомире планируют «транспортную революцию» - объединение городских и пригородных маршруток

Власти Житомира вместе с облгосадминистрацией планируют весной провести «транспортную революцию», объединив городские и пригородные автобусные маршруты.

Экс-владелец Житомирской кондфабрики рассказал об аресте, пытках в СИЗО и давление власти

Экс-владелец Житомирской кондитерской фабрики Игорь Бойко заявил, что в Киевском СИЗО к нему были применены пытки.

Военные пенсионеры, которые час блокировали дороги в Житомире, готовы через неделю перекрыть международную трассу

Несколько сотен пожилых людей собираются у Житомирской ОГА. Большинство из них - бывшие военные.

На Житомирщине будут судить пятерых человек, которые до смерти избили 17-летнюю девушку

В Житомирской области будут судить пятерых человек за жестокое избиение 17-летней девушки, которая от полученных травм скончалась в больнице.

Житомирская студентка Виктория Шилюк после сложной операции вышла из комы

19-летняя Виктория Шилюк после сложной операции вышла из комы.

06
Июн
2011

Вулиця Мануїльського

Мануїльського вулиця, провулки і проїзд
Вул. Мануїльського знаходиться у північній, привокзальній частинах міста і на Путятинці. Забудова формувалася в основному з другої пол. XIX — поч. XX ст.
Починається з кутка в районі р. Путятинки і закінчується на вул. Ватутіна. Довжина 2,9 км. Історична назва Міщанська вулиця. Вона поясню-ється тим, що на вулиці в основному оселялися представни¬ки середнього прошарку міського населення — міщани (тобто міські жителі). У 1919 р. Міщанська була перейменована на вул. Вінниченка, але назва не прижилася. У 1928 р. дістала назву вулиця Мануїльського на честь українського держа¬вного діяча, представника України під час формування 00Н Дмитра Мануїльського, який певний час жив і працював в Житомирі. У 1958 р. вул Мануїльського була прорізана від вул. Північної (тепер Яна Гамарника) до вул. Транзитної (тепер Вагутіна). Вул. Мануїльського на дільниці між вул. Гагаріна і Котовського у 1961 р. була капітально реконструйована: заасфальтована і розширена і з того часу перетворилася на важливу внутріміську транзитну магістраль., що з'єднує район Смолянки з привокзальною, а після такої ж реконструкції на ділянці між вулицями Котовського і Ватутіна у 1978 р., — з північною частиною міста. Від вулиці Мануїльського беруть початок чотири однойменних провулки і проїзд. 1-й Мануїльського пров, закінчується у 1-му Гоголівському пров., довжина 260 м.; 2-й Мануїльского пров. закінчується на Гоголівській вул., довжина - 210 м.; 3-й Мануїльського пров.  закінчується у  пров.  Бджолиному, довжина — 150 м.; 4-йМануїльського пров. закінчується кутком, довжина — 200 м. Мануїльського проїзд почав забудовуватися у 1955 р. В'їзд до 3-го пров. Мануїльського у 1967 р. був перекритий новим п'ятиповерховим будинком, і тепер він починається з двору цього будинку.
  1-й  Мануїльського  провулок  виник у 1901 р. і дістав назву провулок Собіщанської — за прізвищем влас¬ниці цієї землі Антоніни Собіщанської. У наступні роки він зазнав ряд топографічних і топонімічних змін, У довоєнні роки існувала лише перша частина провулка (від вул. Мануїльського до повороту—перед вул. Східною), яка тоді мала назву провулок Собіщанського.  3 1952 р. перейменований на Поліський провулок. Друга частина на початку XX ст. мала назву 2-ї; Дмитрівський пров., за радянських часів — у повоєнні роки називалась Ломаним провулком і  складалась фактично з двох окремих частин, остання передбачалася як нова проектна вулиця з виходом на Східну вул. Але її прорізка так і не відбулася. У 1958 р. Ломаний пров. був з'єднаний з уже існуючим провулком Собіщанського і злився з 1-м Манільського провулком. 2-й Мануїльського пров. виник у 1954 р. Мануїльського 3-й пров. у 1930-х р. маг назву Міщанський провулок, перейменований в 1958 р. 4-й Мануїльського пров. виник і названий в  1958 р.
Unable to read/write the source directory (/var/www/ronni1761/data/www/operativno.info/images/stories/operativno/ulicizhitomira/manuilskogo/gal/), please check if your source directory exists

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 18.01.2018
10 російських рублів 5.0654 -0
100 ЄВРО 3498.1281 -6
100 доларів США 2866.6132 1