1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Городской совет уволил одного заместителя мэра Житомира и назначил двух новых

Директора КП «Парк» Светлану Ольшанскую назначили заместителем мэра Житомира.

Чтобы не потерять возможность охотиться, мужчина заплатил 80 тыс. грн задолженности алиментов

Как информирует Главное управление юстиции в Житомирской области, весомым аргументом, который заставил мужчину оплатить алименты, стало его увлечение охотой.

За неделю в Житомирской области корью заболел один человек, - лабораторный центр

За последнюю неделю наблюдения заболеваемость корью в Житомирской области замедлилась: за 7 дней зарегистрирован всего один новый случай.

Драка на сессии городского совета

Во время сессии городского совета прямо в сессионном зале возникла драка, которая начиналась обычной спором.

06
Июн
2011

Вулиця Гагаріна

Знаходиться на Путятинці. Забудова формувалась протягом другої пол. XIX — поч. XX ст. Починається від вул. Мануїльського і закінчується на Бальзаківській вул., проходить через Путятинський майдан. Довжина - 950 м.
До кінця 1950-х р. була коротшою і починалася від Путятинського майдану. До 1961 р. мала назву Госпітальна, що виникла як проектна назва на початку реалізації генплану Житомира 1845-55 р. На розі запроектованої Госпітальної і Великої Бердичівської мав бути споруджений Військовий шпиталь. Шпиталь не побудували, оскільки його розмістили в іншому місці — в будівлях закритого монастиря шаріток, а проектна назва залишилася. Траса вулиці Госпітальної від вул. В. Бердичівської до Пу¬тятинського майдану відносно генплану 1845 — 55 рр. була змінена— її випрямили. З 1961 р. вулиця носить ім'я першого в історії світу космонавта Юрія Гагаріна, який відправився у космос на кораблі, сконструйованому уродженцем Житомира академіком Сергієм Корольовим.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 23.03.2018
10 російських рублів 4.6189 0
100 ЄВРО 3233.3994 5
100 доларів США 2625.3649 -3