1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

06
Июн
2011

Вулиця Гагаріна

Знаходиться на Путятинці. Забудова формувалась протягом другої пол. XIX — поч. XX ст. Починається від вул. Мануїльського і закінчується на Бальзаківській вул., проходить через Путятинський майдан. Довжина - 950 м.
До кінця 1950-х р. була коротшою і починалася від Путятинського майдану. До 1961 р. мала назву Госпітальна, що виникла як проектна назва на початку реалізації генплану Житомира 1845-55 р. На розі запроектованої Госпітальної і Великої Бердичівської мав бути споруджений Військовий шпиталь. Шпиталь не побудували, оскільки його розмістили в іншому місці — в будівлях закритого монастиря шаріток, а проектна назва залишилася. Траса вулиці Госпітальної від вул. В. Бердичівської до Пу¬тятинського майдану відносно генплану 1845 — 55 рр. була змінена— її випрямили. З 1961 р. вулиця носить ім'я першого в історії світу космонавта Юрія Гагаріна, який відправився у космос на кораблі, сконструйованому уродженцем Житомира академіком Сергієм Корольовим.
 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 18.06.2018
10 російських рублів 4.1981 -0
100 ЄВРО 3051.5504 -24
100 доларів США 2631.5543 10