1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

13
Май
2011

Площа Корольова (майдан Рад)

До лютого 2007 року народний топонім, неформальна назва колишнього майдану Рад ,що виникла в 1971 р. після встановлення на ньому пам'ятника академіку Сергію Корольову.
Виникнення неформальної назви майдану у той час, коли він вже понад 10 років мав офіційну назву (майдан Рад), пояснюється тим, що, як і в інших подібних випадках стосовно майданів (у попередні десятиріччя), до нього адресувалися будівлі, що фактично розміщувалися на майдані. Отож офіційна назва, маловідома населенню, існувала віртуально сама по собі, а в розмовній практиці житомирян виникла своя назва пов’язана з пам'ятником видатному землякові, встановленому в центрі майдану, і яка й застосовувався не тільки населенням в розмовній практиці, а й іноді в газетних публікаціях та телерепортажах, аж допоки в лютому 2007 року рішенням сесії міської ради майданові не було офіційно надано ім'я Сергія Корольова.   

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 18.06.2018
10 російських рублів 4.1981 -0
100 ЄВРО 3051.5504 -24
100 доларів США 2631.5543 10