1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

13
Май
2011

Вулиця Олексія Бородія

Знаходиться в привокзальній і східній частинах міста. Виникла як провулок наприкінці XIX ст. Сучасна забудова розпочалася наприкінці 1950-х років.

Починається з вул. Київської і закінчується на вул. Шевченка (1953 р. вона закінчувалася на вул. Гоголівській).Довжина — 1,6 км. Історична назва (в межах між сучасними вул. Київською і Гоголівською) провулок Пир-жановського — за прізвищем домовласників, міщан Ти-мофія та Михайла Пиржановських. До 1953 р. відома під назвою Столярний провулок. У ці роки зустрічається також під назвою Будівельний провулок. У 1953 р. перейменована на Промислову, оскільки в кінці вулиці, на місці осушеного Дмитрівського болота, розгорнулося будівництво на той час великих будівельно-промислових об'єктів, які діють і понині. З 1965 р. дістала ім'я нашого земляка, одного з керівників антифашистського підпілля Житомира у роки Великої Вітчизняної війни, Героя Радянського Союзу Олексія Бородія. На вулиці встановлено пам'ятник О. Д. Бородію.
  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 18.06.2018
10 російських рублів 4.1981 -0
100 ЄВРО 3051.5504 -24
100 доларів США 2631.5543 10