1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Городской совет уволил одного заместителя мэра Житомира и назначил двух новых

Директора КП «Парк» Светлану Ольшанскую назначили заместителем мэра Житомира.

Чтобы не потерять возможность охотиться, мужчина заплатил 80 тыс. грн задолженности алиментов

Как информирует Главное управление юстиции в Житомирской области, весомым аргументом, который заставил мужчину оплатить алименты, стало его увлечение охотой.

За неделю в Житомирской области корью заболел один человек, - лабораторный центр

За последнюю неделю наблюдения заболеваемость корью в Житомирской области замедлилась: за 7 дней зарегистрирован всего один новый случай.

Драка на сессии городского совета

Во время сессии городского совета прямо в сессионном зале возникла драка, которая начиналась обычной спором.

13
Май
2011

Вулиця Олексія Бородія

Знаходиться в привокзальній і східній частинах міста. Виникла як провулок наприкінці XIX ст. Сучасна забудова розпочалася наприкінці 1950-х років.

Починається з вул. Київської і закінчується на вул. Шевченка (1953 р. вона закінчувалася на вул. Гоголівській).Довжина — 1,6 км. Історична назва (в межах між сучасними вул. Київською і Гоголівською) провулок Пир-жановського — за прізвищем домовласників, міщан Ти-мофія та Михайла Пиржановських. До 1953 р. відома під назвою Столярний провулок. У ці роки зустрічається також під назвою Будівельний провулок. У 1953 р. перейменована на Промислову, оскільки в кінці вулиці, на місці осушеного Дмитрівського болота, розгорнулося будівництво на той час великих будівельно-промислових об'єктів, які діють і понині. З 1965 р. дістала ім'я нашого земляка, одного з керівників антифашистського підпілля Житомира у роки Великої Вітчизняної війни, Героя Радянського Союзу Олексія Бородія. На вулиці встановлено пам'ятник О. Д. Бородію.
  

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 23.03.2018
10 російських рублів 4.6189 0
100 ЄВРО 3233.3994 5
100 доларів США 2625.3649 -3