1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

01
Авг
2016

Дека-дураболін що таке і з чим його їдять

altДека-дураболін - це стероїд, який випускається в ін'єкційній формі.

Препарат має підвищену анаболічну активність, і, разом з тим, знижений андрогенний індекс. Активний компонент відомий багатьом спортсменам, це - нандролон деканоат. В ампулі знаходиться два мілфлілітра, концентрація активної речовини - 100 мг в одному мілілітрі (таким чином, в ампулі знаходиться 200 мг активної речовини). Препарат прискорює процеси білкового синтезу, при цьому змінюючи баланс азоту організму в позитивну сторону, а це в свою чергу сприяє прискоренню зростання м'язових тканин та зміцненю кісткової тканини. При цьому на курсі також спостерігається підвищення силових можливостей атлета, а також прискорюються регенераційні процеси, що підвищує результативність і якість тренувань. В Україні придбати Дека-дураболін ви можете на сайті http://steroids.in.ua/deka_durabolin. Доречі, якщо слідувати вказівкам інструкції, то Дека може також підвищувати імунітет.
 
Також дуже важливим фактом є те, що Дека не є гепатоксічним, а значить Ви можете бути абсолютно спокійним за стан своєї печінки - прийом Декі їй точно не зашкодить!
Стероїд має порівняно довгий період активності, який складає два тижні з моменту його введення. Препарат зберігає активність протягом 14 днів з моменту ін'єкції.

Активний компонент існує з 1960-х років. Спочатку його вживали як медичний засіб для лікування хвороб, пов'язаних з різними порушеннями процесів анаболізму, пригніченому продукуванні організмом природних гормонів, в післяопераційний період для прискорення процесів регенерації, при захворюваннях анемією, хронічних інфекціях. Застосування даного засобу в спорті почалося майже одночасно з застосуванням його в медицині. Так як засіб надає різноплановий вплив на весь організм і дає безліч різних ефектів, його застосовують у багатьох видах спортивної діяльності: бодібілдинг, пауерліфтинг, атлетика та інші. Але все ж основними його споживачами є силовики.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0