1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

22
Июн
2015

У Росії заборонили продаж українського порошку «Ушастый нянь»

Фахівці виявили в миючому засобі підвищений рівень токсинів, тому продаж українського порошку «Ушастый нянь» заборонили, повідомили в прес-службі Росспоживнагляду по Санкт-Петербургу.

 

«Згідно проведеної експертами «Центру гігієни і епідеміології» перевірки, дитячі синтетичні порошкоподібні засоби «Ушастый нянь» виробництва ПрАТ «ВІННИЦЯПОБУТХІМ» (Україна) не відповідають гігієнічним вимогам за індексом токсичності», - пояснили в прес-службі відомства.

«Ушастый нянь» - лінія товарів для догляду за дітьми.

За словами глави Росспоживнагляду Анни Попової, наглядове відомство дало доручення в регіональні управління при проведенні планових перевірок звернути особливу увагу на якість та безпеку засобу «Ушастый нянь» і в разі виявлення невідповідності нормам знімати його з реалізації.

«На Україні сьогодні методично ліквідується санітарно-епідеміологічна служба. Це не може не позначатися на якості продукції в тому числі», - сказала глава Росспоживнагляду.

Раніше повідомлялося, що Росспоживнагляд з 15 червня забороняє ввезення миючих засобів «Ушастый нянь» і «Лотос» виробництва українського підприємства «ВІННИЦЯПОБУТХІМ» через перевищення допустимого рівня токсичності.

Втім в Україні стосовно миючого засобу є відгуки як "за" так і "проти". Ось один з позитивних відгуків:

Ще до народження Кароліночка я купила велику упаковку порошку «Ушастый нянь» і перепрала ве дитячі речі, які нам дісталися у передачі, у спадок. З тих пір, дитячі речі я прала тільки цим порошком.

А потім якось свекруха каже, що побачила десь або прочитала, що в наших звичайних порошках дуже велика концентрація фосфатів та іншої шкідливої ​​хімії. Тоді ми вирішили купити додому ще по великій пачці порошку і тепер перемо всі речі тільки цим дитячим порошком.

Він має приємний запах, підходить як для ручного так і для машинного прання. Відмінно випирає брудні дитячі та дорослі речі. А ще я додаю при пранні кондиціонер для білизни, тієї ж ТМ «Ушастый нянь». Звичайно, за ціною виходить трохи дорожче, але на здоров'я ми економити не хочемо. А ще, як я вже писала раніше, у донечки перша зубна паста цієї ж ТМ «Ушастый нянь». Ось так! Автор онлайн-блогу: Ельвіра Лаврущенко (Дніпропетровська область, с.Зоряное)

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 19.04.2018
10 російських рублів 4.2479 -0
100 ЄВРО 3239.1860 16
100 доларів США 2614.7772 6