1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

30
Сен
2014

Як провірити продукти на радіацію?

altНа території нашої країни вже давно зафіксований підвищений рівень радіаційного напруги. Частково така ситуація є наслідком катастрофи на ЧАЕС. Стронцій-90 і Цезій-137 - основні виявлені забруднювачі.

Дозиметр - це пристрій, який дозволить вимірювати рівень потужності радіаційної дози.
Людина піддається небезпеці декількома способами. Як приклад можна привести вживання у їжі заражених продуктів. Для виключення таких ситуацій слід перевіряти продукти які купуються за допомогою дозиметра. Цей прилад буде актуальним на стихійних ринках або несанкціонованих торгових місцях.
Крім цього, шкоду здоров'ю приноситиме проживання в радіоактивному приміщенні (будинок побудований з радіоактивного матеріалу, предмети інтер'єру). Та й в своєму звичайному житті ми можемо використовувати предмети з радіоактивними елементами.
Якщо людині доводиться багато перебувати в напівпідвальних або підвальних приміщеннях, радіоактивне опромінення буде надходити від грунту. Дозиметри попереджатимуть про близькість радіоактивних предметів, так як навіть маленької радіаційної дози буде достатньо для негативних наслідків в нашому організмі:
- Погіршення самопочуття
- Зниження імунітету
- Захворювання щитовидної залози
- Онкологія та інше.
  У магазині Еко.Нет.Юа ви зможете вибрати і купити дозиметр, який убезпечить вас від можливого опромінення. Прилад володіє декількома корисними функціями:
- Вимірювання потужності дози
- Вимір накопиченої дози гамма-випромінювань
- Сигналізування про підвищення допустимого радіаційного порога.
Скористайтеся можливістю і забезпечте себе і близьких від непомітного, але несприятливого іонізуючого опромінення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 23.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 21
100 доларів США 2623.8901 -7