1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

12
Ноя
2016

Як правильно вибрати IP камеру?

altКамера відеоспостереження - це незамінний помічник у боротьбі з незаконним проникненням, зломом, ДТП, крадіжками та іншими подіями.

Найчастіше саме вона стає свідком тих чи інших подій і нерідко допомагає розкрити навіть найзаплутаніші злочини.

Багато з сучасних систем відеоспостереження обладнані всілякими додатковими функціями, такими як різні датчики, інфрачервоні порти, карти пам'яті або підсвічування. Як правило, сучасні користувачі систем відеоспостереження віддають свою перевагу IP камерам. Це неспроста. На відміну від своїх побратимів - аналогових відеокамер, ці «малюки» здатні працювати в дві сторони. Це означає, що вони не тільки передають відеоматеріали своєму власникові, а й приймають сигнал і інформацію, яку він передає за допомогою управління цією самою камерою.

Як правильно вибрати IP камеру?

Вибір IP-камер в Киеве, як і будь-якому іншому місті, в першу чергу залежить від кінцевої мети її використання. Це може бути контроль над дітьми або домашніми працівниками, над територією або спостереження за тваринами. Також потрібно брати до уваги те, в яких умовах буде працювати дана система відеоспостереження. Навколишнє середовище дуже важлива. Залежно від погодних умов, на додаток до камери пропонується придбати захисний термокожух, якщо така система буде працювати на вулиці. Він захистить камеру від перегріву влітку і від замерзання взимку. Захисне скло допоможе вкрити пристрій від снігу і дощу, які можуть пошкодити механізм.

Якщо спостереження буде здійснюватися з метою розкриття несанкціонованого злому закритого приміщення, то логічним стане придбання камери з вбудованим датчиком руху. В такому випадку, пристрій почне працювати тільки при наявності будь-якого руху в приміщенні, що істотно скоротить витрати на експлуатацію і не буде засмічувати жорсткий диск або ж карту пам'яті.

У разі, якщо камера буде встановлена на розі будівлі, то доречним буде розглянути варіант покупки камери «риб'яче око», яка при правильній установці зможе збільшити кут огляду.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0