1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

22
Янв
2017

Для міської квартири: рейтинг найбільш безпечних обігрівачів

altПерш, ніж зупинитися на одному з типів обігріву, потрібно врахувати ваші цілі і потреби: для якого приміщення купується обігрівач, як часто і в яких випадках він буде використовуватися, хто буде його експлуатувати.

Ну а якщо ви нічого не тямите в різновидах цих пристроїв і не знаєте на чому зупинитися - ми пропонуємо вам рейтинг найбезпечніших обігрівачів, який був складений на основі думок фахівців та відгуків користувачів. Єдине, про що просимо, - не біжіть за дешевою ціною і довіряйте тільки надійним виробникам.

1 місце: конвекторні обігрівачі

Спеціалісти вважають, що саме цей обігрівач варто придбати, якщо головним критерієм вибору для вас є безпека.

Такі обігрівачі мають низьку температуру корпусу, яка зазвичай не перевищує 60 градусів. Конвектор можна поставити навіть в дитячій кімнаті - дитина не обпечеться. Також обігрівачі можна залишати включеними без нагляду.

Принцип дії:

Холодне повітря проходить через отвори в нижній частині обігрівача, контактує з нагрівальним елементом, і, нагріваючись, виходить назовні через отвори у верхній частині. Таким чином, за рахунок безперервного руху теплого повітря, приміщення нагрівається досить швидко.

2 місце: інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоні обігрівачі займають почесне друге місце в нашому списку, хоча деякі фахівці взагалі вважають їх лідерами.

Щодо його здібностей обігрівати приміщення ведуться бурхливі дискусії: когось влаштовує його робота, а хтось розчаровується. Ми не станемо нічого стверджувати напевно, і розглянемо цей вид обігрівачів стільки з точки зору безпеки.

Температура нагріву плівок інфрачервоного обігрівача не перевищує 40-55 градусів, але навіть якщо вона раптом підвищиться, то горіти в самих плівках нічому. Тобто ці пристрої можна спокійно залишати вдома самому без нагляду. Так само важливим фактором є те, що обігрівач не спалює повітря, не дратує органи дихання і не пересушує шкіру. Тому досить безпечно керамічний обігрівач купити для дитячої кімнати.

Принцип дії:

Інфрачервоні обігрівачі нагрівають безпосередньо предмети, розташовані в приміщенні - меблі, стіни, підлогу. А потім вже від цих предметів нагрівається і повітря.

3 місце: масляні обігрівачі

Масляні обігрівачі на сьогоднішній день залишаються найпопулярнішими і затребуваними. Традиційно вони вважаються досить безпечними, але все ж, час від часу, пожежі трапляються і з їхньої вини. Пов'язують це не стільки з самими обігрівачами, скільки з поганою проводкою і зневагою до простих правил експлуатації. Такі обігрівачі потрібно встановлювати строго у вертикальному режимі, перевертати їх не можна, так як в горизонтальному положенні може порушитися циркуляція масла, що зазвичай призводить до перегораннюважних елементів обігрівача. Не рекомендується користуватися подовжувачами. Також мінусом є досить висока температура поверхні - до 100 градусів, що може призвести до опіків.

Якщо дотримуватися всіх правил безпеки - обігрівач прослужить досить довго і ніяких проблем з ним не буде.

Істотним плюсом є те, що масляний радіатор не спалює повітря, тому його можна тривалий час використовувати в приміщенні, де знаходяться люди.

Принцип дії:

Масляний обігрівач дуже схожий на звичайну батарею, тільки всередині знаходиться не вода, а масло і нагріває його електричний тен. Від масла нагрівається корпус радіатора, а потім і навколишнє повітря. У радіатора немає відкритого нагрівального елементу, тому нічого страшного не трапиться, якщо на нього впаде газета або ковдра.

4 місце: Тепловентилятори

З нашого списку такі обігрівачі є найменш бажаними, хоча вони досить популярні серед житомирян. Серед усіх поширених видів обігрівачів, тепловентилятори вважаються найменш безпечними, до того ж, вони випалюють повітря в приміщенні. А це може негативно позначитися на самопочутті людей, які довгий час знаходяться в одній кімнаті з таким обігрівачем. Проте, все тепловентилятори оснащені захистом від перегріву, в небезпечних випадках, як запевняють виробники, вони відключаються автоматично.

Принцип дії:

Обігрівач включає в себе нагрівальний елемент і вентилятор, поміщені в пластмасовий або металевий корпус. Вентилятор рівномірно розподіляє нагріте повітря по приміщенню. Такий обігрівач легкий і компактний, а також тепловентілятори найдоступніші за ціною.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0