1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

В управлении образования Житомирского горсовета опровергли слухи о продлении каникул

Слухи о продлении каникул назвали «бредом».

В течение праздничной недели на Житомирщине обнаружили 12 пропавших детей

В период с 1 по 9 января сотрудники подразделения ювенальной превенции ГУНП Житомирщины установили местонахождение и вернули домой более десятка детей и юношей.

Мысли житомирских водителей об ограничении скорости в населенных пунктах

С начала 2018 года в Украине начал действовать новый скоростной режим в пределах населенных пунктов, а именно 50 км / ч.

28
Окт
2016

Сендвіч-панелі: особливості виробництва

altПромислові лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з ППУ реалізують так званий стендовий або перериваний (англ. - Discontinuous) спосіб виготовлення «сендвіча».

Лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) побудовані на базі установок Gluestream серії L, які дозволяють дозувати від 60 до 300 літрів рідкого ППУ в хвилину. Така висока продуктивність необхідна для того, щоб за кілька секунд заповнити рідким ППУ весь простір між облицювальними площинами майбутніх сендвіч-панелей, довжина яких часом досягає 12,5 метрів.

Друга важлива складова ліній Gluestream для виробництва сендвіч-панелей або Sandwich panels production з наповнювачем з ППУ - це гідравлічні преса спеціальної конструкції, які забезпечують точність позиціонування облицювальних матеріалів, надійну фіксацію заготовок під час спінювання і застигання, термостабілізацію і правильну геометрію «сендвіча».

До складу лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з ППУ зазвичай входить змішувально-дозуюча установка для заливки ППУ і гідравлічний прес. Залежно від вимог клієнта лінія може бути спроектована для виробництва сендвіч-панелей різних габаритних розмірів - аж до 12,5 метрів в довжину, 3-х метрів в ширину, і товщиною до 22 см! ..

Промислові лінії Gluestream розроблені фахівцями компанії Gluestream. Технологія для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану.

Одна з найпопулярніших конфігурацій ліній для виробництва сендвіч-панелей з ППУ став комплект, що складається з заливальної установки OSV L60 і гідравлічного преса типу "2 + 2 daylight", основні характеристики якої представлені нижче:

продуктивність - не менш 3-х готових панелей в годину
Максимальний розмір готових панелей - 3000 мм * 1250 мм, товщина - від 5 мм до 100 мм
енергоспоживання - не більше 18 кВт
габаритні розміри - Довжина - 21 м, ширина - 4 м
вага - не більше 8-х тонн

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 16.01.2018
10 російських рублів 5.0691 0
100 ЄВРО 3507.2521 44
100 доларів США 2856.7664 3