1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомирскую епархию посетит победитель телепроекта «Голос страны 2017» протоиерей Александр Клименко

20 ноября 2017, с благословения Высокопреосвященнейшего Никодима, митрополита Житомирского и Новоград-Волынского Житомирскую епархию посетит победитель телепроекта "Голос Страны 2017" протоиерей Александр Клименко.

В Житомире на базе института медсестринства создали новое учебное заведение

Его название - КВУЗ "Житомирский медицинский институт" Житомирского областного совета.

19 ноября Житомирщина почтит Героев Базара у отреставрированного мемориала

19 ноября 2017 в с. Базар Народичского района чествуют Героев Базара у отреставрированного мемориала.

В Житомирской области на несколько гривен снизились цены на свинину и курятину

По состоянию на начало ноября 2017 года на потребительском рынке в Житомирской области снизились на несколько гривен цены на курятину и свинину и на несколько копеек на масло и свеклу.

На Житомирщине более трех тысяч родителей отказались прививать своих детей

Запас вакцины в учреждениях здравоохранения области достаточен, чтобы охватить прививками против кори, эпидпаротита и краснухи всех детей области.

В связи с аварийными работами на 10 дней перекроют улицу Леси Украинки в Житомире

Из-за аварийных работ на тепловой сети с 14 по 23 ноября перекроют движение транспорта по улице Леси Украинки в Житомире.

28
Окт
2016

Сендвіч-панелі: особливості виробництва

altПромислові лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з ППУ реалізують так званий стендовий або перериваний (англ. - Discontinuous) спосіб виготовлення «сендвіча».

Лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) побудовані на базі установок Gluestream серії L, які дозволяють дозувати від 60 до 300 літрів рідкого ППУ в хвилину. Така висока продуктивність необхідна для того, щоб за кілька секунд заповнити рідким ППУ весь простір між облицювальними площинами майбутніх сендвіч-панелей, довжина яких часом досягає 12,5 метрів.

Друга важлива складова ліній Gluestream для виробництва сендвіч-панелей або Sandwich panels production з наповнювачем з ППУ - це гідравлічні преса спеціальної конструкції, які забезпечують точність позиціонування облицювальних матеріалів, надійну фіксацію заготовок під час спінювання і застигання, термостабілізацію і правильну геометрію «сендвіча».

До складу лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з ППУ зазвичай входить змішувально-дозуюча установка для заливки ППУ і гідравлічний прес. Залежно від вимог клієнта лінія може бути спроектована для виробництва сендвіч-панелей різних габаритних розмірів - аж до 12,5 метрів в довжину, 3-х метрів в ширину, і товщиною до 22 см! ..

Промислові лінії Gluestream розроблені фахівцями компанії Gluestream. Технологія для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану.

Одна з найпопулярніших конфігурацій ліній для виробництва сендвіч-панелей з ППУ став комплект, що складається з заливальної установки OSV L60 і гідравлічного преса типу "2 + 2 daylight", основні характеристики якої представлені нижче:

продуктивність - не менш 3-х готових панелей в годину
Максимальний розмір готових панелей - 3000 мм * 1250 мм, товщина - від 5 мм до 100 мм
енергоспоживання - не більше 18 кВт
габаритні розміри - Довжина - 21 м, ширина - 4 м
вага - не більше 8-х тонн

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 20.11.2017
10 російських рублів 4.4437 0
100 ЄВРО 3125.5673 9
100 доларів США 2649.9087 2