1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

На Житомирщине больше 5000 участников будут сдавать пробное ВНО по украинскому языку

В 2018 году пробное тестирование внешнего независимого оценивания по украинскому языку и литературе будет составлять 5161 будущий абитуриент из Житомирщины.

Жители Житомирской области тратят на лекарства значительно меньше, чем в среднем по Украине

Жители Житомирской области тратят на лекарства значительно меньше, чем в среднем по Украине, поскольку имеют возможность сэкономить благодаря благотворительной организации «Больничная касса» и программе «Доступные лекарства».

МИД России официально отреагировало на снос памятника Ватутину в Бердичеве

Министерство иностранных дел Российской Федерации официально отреагировало на разрушение памятника Ватутину в городе Бердичев Житомирской области.

Комитет ВРУ по вопросам бюджета осмотрели в Житомире масштабные строительные проекты

Комитет Верховной Рады Украины по вопросам бюджета во время выездного заседания 23 марта ознакомился в Житомире с масштабными строительными проектами.

Уже сегодня Сергей Сухомлин отчитается общине вживую!

Вечером в 19:20 на UA: Общественное вещание в партнерстве с Общественным движением «ЧЕСТНО» стартует всеукраинский медиа-проект

28
Окт
2016

Сендвіч-панелі: особливості виробництва

altПромислові лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з ППУ реалізують так званий стендовий або перериваний (англ. - Discontinuous) спосіб виготовлення «сендвіча».

Лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану (ППУ) побудовані на базі установок Gluestream серії L, які дозволяють дозувати від 60 до 300 літрів рідкого ППУ в хвилину. Така висока продуктивність необхідна для того, щоб за кілька секунд заповнити рідким ППУ весь простір між облицювальними площинами майбутніх сендвіч-панелей, довжина яких часом досягає 12,5 метрів.

Друга важлива складова ліній Gluestream для виробництва сендвіч-панелей або Sandwich panels production з наповнювачем з ППУ - це гідравлічні преса спеціальної конструкції, які забезпечують точність позиціонування облицювальних матеріалів, надійну фіксацію заготовок під час спінювання і застигання, термостабілізацію і правильну геометрію «сендвіча».

До складу лінії Gluestream для виробництва сендвіч-панелей з ППУ зазвичай входить змішувально-дозуюча установка для заливки ППУ і гідравлічний прес. Залежно від вимог клієнта лінія може бути спроектована для виробництва сендвіч-панелей різних габаритних розмірів - аж до 12,5 метрів в довжину, 3-х метрів в ширину, і товщиною до 22 см! ..

Промислові лінії Gluestream розроблені фахівцями компанії Gluestream. Технологія для виробництва сендвіч-панелей з наповнювачем з пінополіуретану.

Одна з найпопулярніших конфігурацій ліній для виробництва сендвіч-панелей з ППУ став комплект, що складається з заливальної установки OSV L60 і гідравлічного преса типу "2 + 2 daylight", основні характеристики якої представлені нижче:

продуктивність - не менш 3-х готових панелей в годину
Максимальний розмір готових панелей - 3000 мм * 1250 мм, товщина - від 5 мм до 100 мм
енергоспоживання - не більше 18 кВт
габаритні розміри - Довжина - 21 м, ширина - 4 м
вага - не більше 8-х тонн

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 26.03.2018
10 російських рублів 4.5993 -0
100 ЄВРО 3242.7359 9
100 доларів США 2626.5478 1