1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

20
Фев
2015

Система TV BOX MK808B Mini PC - нова ера відео

altСистема TV BOX MK808B Mini PC оснащена двоядерним процесором, що дозволяє дивитися відео в хорошій якості Full HD без гальмування і затримок.

Android Smart TV має можливість підключення флешки, жорсткого диска і карт пам'яті формату SD.

Андроїд ТВ Смарт бокс MK808B - простий у використанні. Всього за кілька хвилин MK808B перетворить Ваш телевізор або монітор в сучасний мультимедійний центр. Android 4.2.2 дозволяє дивитися відео з таких популярних відеосервісів як Youtube, EX.ua, FS, Megogo, читати новини в режимі online, грати в ігри, спілкуватися в соціальних мережах, переглядати пошту. Також, андроїд тв бокс MK808B дозволяє використовувати інтерактивне телебачення (IPTV), що фактично відкриває доступ до тисяч телевізійних каналів всього світу.

Система Android Mini PC mk808b коштує всього 1059 гривень. Це невелика ціна за тисячі каналів і програм, які ви зможете передивлятись у зручний для вас час.

TV BOX MK808B кардинально відрізняється від телевізорів з вбудованим Смарт Тв, своєю швидкістю і вибором програмного забезпечення з Google Play. Більше того, він може стати відмінним доповненням до телевізорів, в які вже інтегровані технології Smart TV і значно розширити його можливості.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4