1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир впервые принял участников Всеукраинской универсиады по настольному теннису

Сегодня, 24 апреля, в Житомире впервые проводятся финальные соревнования XIII летней универсиады Украины по настольному теннису.

Житомирская ОГА за более чем 18 млн грн купила 12 школьных автобусов

Житомирская областная государственная администрация провела тендер и закупила 12 школьных автобусов за 18 млн 765 тыс. грн.

На Михайловской Посол Японии завтра высадит сакуры

На отреставрированной пешеходной улице Михайловской появятся экзотические сакуры.

Водоканал третий день ремонтирует трубопровод на окраине Житомира, людям подвозят воду

КП «Житомирводоканал» продолжает заниматься ликвидацией аварии трубопровода диаметром 300 мм в районе перекрестка улиц Киевское шоссе - Якова Зайка.

В Житомире прошел первый конкурс красоты социального характера "Мисс старшеклассница"

В субботу, 22 апреля, в зале Житомирской областной филармонии состоялся конкурс красоты "Мисс старшеклассница - 2017".

23
Июл
2012

21 грудня 2012 року апокаліпсису не буде!

До "кінця світу" залишилося вже зовсім не багато, тривожне очікування "фатальної дати" 21 грудня вимотує деяких особливо вразливих людей.
 Нещодавно в NASA зробили чергову спробу заспокоїти громадськість і розповіли про те, що насправді чекає землян 21 грудня 2012.

Експерти агентства поширили офіційну заяву, що ніякого кінця світу в цю дату не буде. Дон Йоманс, який очолює програму NASA із спостереження за навколоземними об'єктами, рекомендує особливо нервовим і вразливим людям "добре виспатися 21 грудня, тобто взяти і проспати апокаліпсис". Йоманс заявив: "... Майя ніколи не передбачали, що в цей час настане кінець світу!"

Вчений розвінчав і міф про загадкову планету Нібіру, ​​яка нібито раптово впаде на Землю з глибин космосу і знищить людство. "Немає ніяких доказів того, що Нібіру взагалі існує", - сказав він.

Не очікується в грудні 2012 року і катастрофічного параду планет. Не перекинуться і географічні полюси Землі, оскільки обертання нашої планети стабілізує Місяць. Ну а зміна магнітних полюсів відбувається не раптово, а поступово, розтягуючись на довгі тисячоліття. Єдине, що дійсно може доставити помітні клопоти землянам, - це магнітні сонячні бурі.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 26.04.2017
100 доларів США 2663.1832 -4
100 ЄВРО 2900.4728 7
10 російських рублів 4.7689 0