1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Очереди в медицинских учреждениях уменьшатся вдвое: Житомир стал участником проекта "Поликлиника без очередей"

Иногда очереди в которых людям приходится стоять, чтобы попасть к врачу, отбивают всякое желание приходить в поликлинику, даже в случае крайней необходимости.

В Житомире подвели итоги проведения Дня Европы, празднование которого обошлось городу в 710 тыс. грн

В Житомире на этих выходных активно отметили День Европы, в рамках которого в городе проводили различные выставки, концерты и публичную дискуссию.

В Житомирской области во время ВНО по украинскому языку и литературе зафиксировали 4 нарушения

По состоянию на 16:00 в Житомирской области во время прохождения ВНО зафиксировали четыре нарушения.

Мэр Житомира заговорил о повышении стоимости проезда в троллейбусах

Правда, на сколько и когда - пока не знает.

23
Июл
2012

21 грудня 2012 року апокаліпсису не буде!

До "кінця світу" залишилося вже зовсім не багато, тривожне очікування "фатальної дати" 21 грудня вимотує деяких особливо вразливих людей.
 Нещодавно в NASA зробили чергову спробу заспокоїти громадськість і розповіли про те, що насправді чекає землян 21 грудня 2012.

Експерти агентства поширили офіційну заяву, що ніякого кінця світу в цю дату не буде. Дон Йоманс, який очолює програму NASA із спостереження за навколоземними об'єктами, рекомендує особливо нервовим і вразливим людям "добре виспатися 21 грудня, тобто взяти і проспати апокаліпсис". Йоманс заявив: "... Майя ніколи не передбачали, що в цей час настане кінець світу!"

Вчений розвінчав і міф про загадкову планету Нібіру, ​​яка нібито раптово впаде на Землю з глибин космосу і знищить людство. "Немає ніяких доказів того, що Нібіру взагалі існує", - сказав він.

Не очікується в грудні 2012 року і катастрофічного параду планет. Не перекинуться і географічні полюси Землі, оскільки обертання нашої планети стабілізує Місяць. Ну а зміна магнітних полюсів відбувається не раптово, а поступово, розтягуючись на довгі тисячоліття. Єдине, що дійсно може доставити помітні клопоти землянам, - це магнітні сонячні бурі.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 30.05.2017
10 російських рублів 4.6531 0
100 ЄВРО 2952.2658 3
100 доларів США 2638.7789 4