1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

С 1 августа меняется круговое движение на площади Соборной в Житомире

С 1-го августа в Житомире на площади Соборной изменится схема движения – главная дорога всегда будет у транспортного средства, которое уже находится на кольце.

Расстрел бизнесмена под Житомиром: в полиции рассказали версию нападения

Следователи не связывают нападение с политической деятельностью мужчины.

Все житомиряне могут принять участие в конкурсе "Гордость города"

Стартует ежегодный городской конкурс популярности и достижений житомирян, празднование талантливых личностей в сферах общественной жизни, с целью стимулирования гражданской и творческой активности населения.

Житомиряне выиграли медали на домашнем турнире по плаванию на открытой воде «TETERIV OPEN 2017»

В субботу, 15 июля, в Житомире второй раз состоялся очередной турнир по плаванию на открытой воде «TETERIV OPEN 2017».

23
Июл
2012

21 грудня 2012 року апокаліпсису не буде!

До "кінця світу" залишилося вже зовсім не багато, тривожне очікування "фатальної дати" 21 грудня вимотує деяких особливо вразливих людей.
 Нещодавно в NASA зробили чергову спробу заспокоїти громадськість і розповіли про те, що насправді чекає землян 21 грудня 2012.

Експерти агентства поширили офіційну заяву, що ніякого кінця світу в цю дату не буде. Дон Йоманс, який очолює програму NASA із спостереження за навколоземними об'єктами, рекомендує особливо нервовим і вразливим людям "добре виспатися 21 грудня, тобто взяти і проспати апокаліпсис". Йоманс заявив: "... Майя ніколи не передбачали, що в цей час настане кінець світу!"

Вчений розвінчав і міф про загадкову планету Нібіру, ​​яка нібито раптово впаде на Землю з глибин космосу і знищить людство. "Немає ніяких доказів того, що Нібіру взагалі існує", - сказав він.

Не очікується в грудні 2012 року і катастрофічного параду планет. Не перекинуться і географічні полюси Землі, оскільки обертання нашої планети стабілізує Місяць. Ну а зміна магнітних полюсів відбувається не раптово, а поступово, розтягуючись на довгі тисячоліття. Єдине, що дійсно може доставити помітні клопоти землянам, - це магнітні сонячні бурі.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 24.07.2017
10 російських рублів 4.3931 0
100 ЄВРО 3014.0825 36
100 доларів США 2588.9731 -4