1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

07
Янв
2017

Дарувати годинники - хороша прикмета

Знаєте, чому народилася прикмета, що дарувати годинник - до розлуки або сварки?

Тому що на зорі виникнення годинні вироби були настільки дорогі, що такий розкішний подарунок могли дозволити собі лише обрані, вельми заможні люди. А ті, хто «кусав лікті» через безгрошів'я, придумали прикмету, яка виправдовувала їх небажання розлучитися з великою сумою грошей. Ну, який ювіляр, отримавши настільки шикарний презент, буде сваритися з дарувальником? Який у цьому сенс? А якщо їх дарувати коханій або коханому, то чому після цього ви повинні обов'язково розлучитися? 

Звичайно, бувають в житті збіги, але найчастіше в розставанні винні самі люди, їх невміння поступатися, знаходити компроміси і ін. Якщо ви все ж затятий прихильник прикмет, то це ваше право. Хоча психологи вважають, що все залежить від нашої свідомості. Якщо купувати годинник з думками про майбутню сварку чи розлуку, то, швидше за все, так і станеться, адже думка матеріальна. Чим частіше ви будете прокручувати негативні думки в голові, тим сильніше ви їх підштовхнете до реалізації. Тому залиште всякі упередження і з радістю займіться вибором жіночого годинника для своєї подруги або дружини, неспішно вивчивши всі новинки. 

Чи може годинник стати весільним подарунком? На весілля якось не прийнято дарувати годинники, а даремно! І Ніколас Кейдж - голлівудський актор зі світовим ім'ям цьому доказ. Він вибрав в подарунок улюбленому синові, який одружився, саме годинник. Досить оригінальним весільним подарунком можуть стати парні моделі годинників. У середовищі молодят їх ще прозвали «обручками». І в цьому є раціональне зерно. Ці моделі, як і обручки, даруються парою і носяться постійно. Відмінність парних годин в тому, що це два абсолютно однакових по дизайну і «начинці» вироби, які відрізняються тільки розмірами, а іноді - кольоровою гамою. Навіть в натовпі пару з однаковими годинами наручними, відразу помічають. Так годинник може стати зовнішньою ознакою двох люблячих сердець. Ну, а якщо вам піднесли в подарунок годинник, а на серці шкребуть сумніви, дайте дарувальнику монетку. Буде вважатися, що ви викупили подарунок, а значить, зруйнували прикмету.

На противагу поганій прийметі, існує і хороша. Так, людина, якій подарували годинник в будинок або на руку, «приречена» на удачу. Слід сказати, що серед оригінальних подарунків, які шукають користувачі Інтернету, годинник стоїть на перших позиціях. Значить, на них є попит. Наприклад, дарувати наручні моделі своїм діловим партнерам вже стало доброю традицією, адже краще годинника ніщо не підкреслить, наскільки важлива для бізнесмена кожна хвилина. І для такого подарунка навіть не чекають особливого приводу. Їх дарують навіть при першій укладеній угоді, до Дня народження партнера, до дати заснування фірми та ін. Ось і подумайте, стали б ділові люди дарувати годинник, якби це закінчувалося сваркою! У шоу-індустрії, політиці також прийнято презентувати годинні вироби. І інформація про це частенько просочується на сторінки ЗМІ та в Інтернет. Наприклад, не так давно були подаровані годинник самому Папі Римському. Ініціатором презенту виступила радіостанція «Радіо Ватикану», а вже вона ніяк не збиралася сваритися або розлучатися з настільки видатним діячем. І якби після дарування трапився який-небудь інцидент, то про нього трубили б всі видання. Серед артистів особливою тягою до дарування наручних годинників володіє Діма Білан. Він не вірить в існуючу прикмету і частенько дарує свої наручні шикарні моделі глядачам на концертах. А при виступі в Саратові на день міста Діма просто зняв з зап'ястя свої Chronotech і закинув в натовп, де стоять глядачі. До речі, одного разу йому подарував наручний годинник його продюсер Юрій Айзеншпис, причому ця модель довгий час залишалася у Білана найулюбленішою. Зауважте, після подарунка співак з продюсером ще багато років плідно працювали разом, так що прикмета не збулася.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 22.05.2018
10 російських рублів 4.1712 -0
100 ЄВРО 3067.1723 -13
100 доларів США 2608.3615 -6