1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

ФК "Полесье" со счетом 2:0 победил ФК "Львов" в Обухове

Это вторая подряд "сухая" победа житомирян в Чемпионате Украины по футболу, сообщает сайт клуба "Полесье".

До конца апреля в Житомире появятся 17 новых автобусов

Договор финансового лизинга 12 апреля, подписал директор КП «Житомирское тролейбусно- трамвайное управление» Андрей ястребинка на сессии городского совета.

Родители девочки, которую сбили у житомирского СК «Динамо», ищут свидетелей аварии

Родители 11-летней житомирянки, которую 12 апреля сбил автомобиль на пешеходном переходе на Корбутовке, просят откликнуться свидетелей дорожно-транспортного происшествия.

Почти 350 тыс. грн компенсации получат владельцы солнечных станций на Житомирщине

8 владельцев солнечных электростанций на Житомирщине, которые первыми в 2018 году воспользовались областной программой поддержки, уже до конца этой недели получат почти 350 тыс. грн компенсации.

Житомирские ОСМД приобщаются к уборке города

Во исполнение распоряжения городского головы «Про весеннее общегородское благоустройство и санитарную уборка города» активное участие в общегородском уборке приняли жители домов, в которых созданы ОСМД.

28
Июн
2015

Будинок за 1 євро. Де в Європі можна купити нерухомість задешево

В Україні ціни на нерухомість дещо впали, але все ще не є доступними для кожного. Купити будинок в Золоче (котеджне містечко під Київом) можна за десятки тисяч доларів, а в Європі нерухомість за один євро - це цілком реально.

Правда, є деякі складнощі. "Оперативно.Инфо" з'ясовував які.

Абресль (Франція)

Об'єкт: будинок цегляний, без ремонту

Ціна: 1 євро

Хто продає: майданчик eBay

Маленька проблема: в будинку сталося вбивство, що вже саме по собі не дуже приємно для проживання. Крім того, за твердженням сусідів, тут живе привид. Принаймні, чутні потойбічні звуки.

Сицилія (Італія)

Об'єкт: будинок цегляний, без ремонту

Ціна: 1 євро

Хто продає: комуна Лечче-ней-Марсі

Маленька проблема: будинок в напівзруйнованому стані і крім покупки майбутній власник підписує зобов'язання по його відновленню. Житло старе, і на його ремонт підуть десятки тисяч євро. Крім того, потенційний покупець повинен сплатити послуги нотаріуса і заплатити податки, а це, якщо вірити сайтам приватних нотаріусів Італії, ще близько 3 тис. євро. Причому податки ви платите відразу, ну а якщо ви не відновите будинок у п'ятирічний термін, він повернеться у власність комуни.

Париж, (Франція)

Об'єкт: 22-поверхова вежа

Ціна: 1 євро

Хто продає: кілька провідних французьких агентств нерухомості

Маленька проблема: вежу в районі Круа-Бланш хотіли знести, але вирішили залишити як символ епохи шістдесятих. Купивший її буде зобов'язаний щось з цим добром зробити - реконструювати, перепрофілювати. Знести башту і побудувати на її місці щось інше власник не має права.

Острів Піткерн (Великобританія)

Об'єкт: земельна ділянка

Ціна: безкоштовно

Хто продає: місцева влада

Маленька проблема: острів є одним з найбільш важкодоступних місць у світі. Там немає аеропорту, а єдина транспортна комунікація - це корабель. У найкращі часи населення острова становило трохи більше двохсот чоловік, живуть в основному з натурального господарства. Проте на острові є магазин, склад і бібліотека. А ось банківські кредитні картки там не ходять, та й з роботою теж не дуже.

Місто Дуги-Оток (Хорватія)

Об'єкт: земельна ділянка

Ціна: доплачують 13,7 тис. євро у вигляді будматеріалів

Хто продає: місцева влада

Маленька проблема: за даними газети Croatian Times, у проекті забудови земельних ділянок візьмуть участь 150-200 сімей, які не мають власного житла. У побудованому будинку необхідно жити самому, продаж та здача в оренду заборонені.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 20.04.2018
10 російських рублів 4.3093 0
100 ЄВРО 3247.2987 8
100 доларів США 2622.5963 8