1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

29
Авг
2014

Як вибрати виробника надувних човнів?

altТак вони ж усі однакові! - Часто вигукує розсерджена людина, яка переглянула вже кілька сайтів з продажу човнів різних назв. Розміри однакові. І характеристики, начебто, однакові. А ціни - різні.

Який ж вибрати і від чого залежить ціна надувного човна?

Перед покупкою майбутній власник човна ПВХ повинен провести детальний аналіз усіх доступних пропозицій. Зрозуміло - їх дуже багато. Але варто попрацювати, щоб вибрати найвигідніший варіант і ніколи про нього не шкодувати. Порівняйте всіх, хто Вам сподобався. І дорогих, і не дуже. Для початку необхідно порівняти основні характеристики.

Не дивіться на ціну. Порівняйте тільки такі показники:

- Довжину,
- Ширину,
- Щільність тканини,
- Діаметр балона,
- Кількість герметичних відсіків човна,
- Гарантійний термін обслуговування.

Пояснимо, ці показники визначають клас і безпеку обраного човна. Довжина - вибирається індивідуально. Це залежить від кількості осіб в човні. Ширина - одна з характеристик, за якою покупець може зорієнтуватися, як човен буде себе вести на ходу. В човнах ширина, як правило, половина довжини. Якщо менше половини довжини (в межах 10%), то човен спроектований як швидкісний. Швидше за все, буде легко виходити на глісер. Маневрений. Якщо більше половини довжини (в межах 10%), то, можливо, він проектувався, як вантажний. Щільність тканини - визначає міцність каркаса човна. Діаметр балона - дуже важлива характеристика. Визначає стійкість човна на ходу і стійкість від переворотів. Так само його вантажопідйомність і непотоплюваність. Кількість гермоотсеков - кожен виробник проектує їх кількість, спираючись на логіку максимального збереження безпеки пасажирів та екіпажу човна при пошкодженні каркаса. Гарантійний термін обслуговування - характеризує, наскільки виробник упевнений в своїй роботі. До речі, купити човен можна тут http://fotos.ua/shop/naduvnye-lodki-i-aksessuary/.

Після цього Вам необхідно порівняти допоміжні характеристики. Це додаткові вдосконалення та захист, що забезпечують безпеку і комфорт людей в човні. Характеристики такі як: 1. швидкість і зручність, збирання-розбирання і система скріплення пайол жорсткого настилу в кільових човнах. Від цього залежить Ваш настрій на початку риболовлі. Зовсім неприємно, коли хтось, який приїхав з Вами одночасно на берег, вже рибалить у своєму зібраномуї човні, а Ви ще навіть не склали дно. 2. Система кріплень сидінь. Звичайно, краще коли Ви можете виставляти сидіння там, де Вам треба в залежності від ситуації. 3 Обробка дна і боків балона човна захисним привальним брусом. Це питання додаткового захисту і особистої безпеки. Значить - важливе. 4. Розташування ручок для перенесення човна. 5. Різні бризгоотсекателі, пристосування для якорів, надійні кочета і т.п.

Пояснимо, швидкість збирання-розбирання - визначається, в першу чергу, наявністю алюмінієвих замків системи «папа-мама» на всіх стикових вузлах жорсткого дна в кільових човнах. Їх два типи. Поздовжні і поперечні. Поперечні - це кріплення між сегментами жорсткого дна. На одній пайоле «папа» у вигляді П-образного алюмінієвого профілю. На другий «мама» у вигляді Н-образного алюмінієвого профілю. Такі замки є практично у всіх човнах.

А ось поздовжні ... Багато виробників їх просто не ставлять. Поздовжні повинні обов'язково бути. Вони знаходяться в місцях стикування фанерного дна з стрингерами. Стрингери - це два алюмінієвих профіля. Вони одягаються на жорстке розбірне дно з боків з двох сторін. Знаходяться між дном і балонами. Виконують дві функції. Скріплюють разом сегменти жорсткого розбірного дна і є поздовжніми бічними підсилювачами в кільових човнах. Якщо човен моторний, але з плоским дном, на швидкість збирання-розбирання впливає тільки система кріплення складальної слани. Якщо слань вкладається в спеціальні кишеньки із стрічок на дні човна, то це найдешевша у виробництві система і складна відносно експлуатації. Вставити слань виходить за 5-10 хвилин. Все набагато простіше, коли сланеві дощечки об'єднані в обойму. Така система кріплення складальної слани називається сланевим килимком. Її установка в човен займає 10-30 секунд. Дуже швидко.

Система кріплень сидінь. Сидіння у Вашому човні повинні бути регульовані уздовж всієї довжини. Треба що б вони регулювалися швидко, встановлювалися туди, куди треба Вам і фіксувалися чітко.
Це найбільш зручна система - на рейлінгах і санчатах. Вона існує недавно. Першими в Україні серійно на всі моделі човнів таку систему кріплення сидінь почали встановлювати на човнах AQUASTAR. Раніше вже існували дві регульовані системи кріплення за допомогою прив'язування мотузками і кріплення за допомогою фіксуючих штирів в нижній частині сидінь. У першої системи основний недолік - складно і довго. У другої - ненадійність. Штирьки регулярно ламалися. Обидві системи дозволяли регулювати сидіння не так як треба, а з певним кроком.

Обробка дна і боків балона човна захисним привальним брусом. Бока човна обробляють захисним привальним брусом практично всі виробники. Але дно човна в кільових моделях захищають не все. Адже захист дна - це одна з найголовніших захистів в кільовий човні. Простежте, що б такий захист проходив із зовнішнього боку по центру тканинного дна вздовж всієї довжини Вашого майбутнього човна. Він захищає кільову опуклість дна човна від механічних ушкоджень.

Розташування ручок для перенесення човна. Нести човен буде зручніше, якщо на носі і на конусах є додаткові транспортувальні ручки. Надувні човни Aquastar найбільш зручні саме в цьому відношенні. У цих човнах вперше було впроваджено в масштабах серійного виробництва унікальне по зручності розташування транспортувальних ручок. Воно дозволяє навіть човен 4,3м. більш-менш спокійно переносити на відстані до 100м. двом чоловікам середніх можливостей.

Різні бризгоотсекателі, пристосування для якорів, надійні штирові кочети і т.п. 
Якірна канавка з якірним канатом - захищає ніс човна від постійних потертостей, коли якір опускається і піднімається. Плюс - фіксує хід якірного каната в певному коридорі на носі човна. Кочети бувають штирові, це коли на кочеті штир, а в веслі отвір. І гніздові, - коли в кочеті отвір («гніздо»), а в веслі - штир. З штирьовими кочетами практично не виникає проблем. А ось із другими проблем достатньо і виникають вони регулярно. Якщо у Вас буде такий човен, то приготуйте відразу фторопластові або бронзові втулки для своїх уключин. Вони коштують «недорого» - не більше 150-200 грн. за одиницю. А ще на човнах буває захист торця транца, захист кільового клапана, зливні транцеві клапана різних конструкцій і багато-багато іншого.

Після цього оцінюється зовнішній вигляд човна. Він повинен бути стрімким і візуально приємним саме для Вас. Визначте, чи не є виробник човна підпільним. Це важливо. Вам може сподобатися ціна і характеристики човна. Але завжди пам'ятайте, що підпільний виробник не несе ніякої відповідальності за проданий Вам неякісний човен. І Ви нічого не доведете. Спокусившись на такий човен, будьте готові зіткнутися в майбутньому з рядом непереборних проблем. Що б з Вами такого не сталося, з'ясуйте кілька запитань: чи сертифіковане виробництво Регістром Судноплавства України? Чи на всі моделі човнів є сертифікати малого судна? Чи проводилися з даною моделлю човна цього виробника випробування? Для замітки: вони проводяться Регістром Судноплавства України. Як Ви зможете зареєструвати свій майбутній човен і отримати судновий квиток? Далі майбутній власник надувного човна повинен чітко зрозуміти, що відбуватиметься при виникненні у нього проблем гарантійного і не гарантійного характеру. Від цього ніхто не застрахований.

- Де знаходиться найближчий сервісний центр?
- Як відбувається гарантійний ремонт човна?
- Як виробник розпізнає гарантійний випадок і не гарантійний?
- Як відбувається передача та повернення човна, що вимагає ремонту по гарантії?
- Скільки коштує не гарантійний ремонт?
- Як відбувається передача та повернення човна, який вимагає не гарантійного ремонту?

А якщо захочеться в човнен щось прибрати, додати або переробити? Адже зрозуміло, що частіше самостійна переробка гірше роботи в заводських умовах. Тобто відразу визначте ставлення виготовлювача-покупеця. Ось тут можна легко, самостійно все з'ясувати.

Уявіть собі, що Ви вже користувач надувного човна, який Вам сподобався. Але у Вас виникла якась проблема. Зателефонуйте на сервісний центр заводу - виробника (якщо Ви його знайдете) і задайте йому всі перераховані вище питання. Як це відбуватиметься, якщо Ви перебуваєте в різних регіонах? Дуже мало задоволення, якщо Ви живете, наприклад в Києві, і з кожного питання будете пересилати човен в Харків чи Дніпропетровськ.
Порахуйте скільки Ви втратите: пересилка човна вагою в 20 кг до Харкова з Києва буде коштувати не менше 60 грн. (за даними за 2012 рік). В Дніпропетровськ - так само. І назад до Києва - стільки ж. А скільки Ви заплатите за ремонт? Більшість сервісних центрів різних виробників попросять Вас привезти спочатку до них човен, а потім Ви дізнаєтеся, скільки коштує ремонт.

Набагато приємніше, якщо по Вашому дзвінку в сервісний центр, до Вас направлять за човном автомобіль з кур'єром. Причому - безкоштовно. А на Ваше запитання про вартість ремонту відповідять, що до 50грн. (за даними за 2012 рік). Та це просто чудово! - Відповісте Ви і будете абсолютно праві.

Отже. Коли Ви проведете таку роботу, будьте готові, що список кандидатів - виготовлювачів надувних човнів сильно скоротиться. У дуже багатьох виробників, навіть дуже відомих і викликаючих довіру, багато з цих питань не відрегульовані. За що ж тоді переплачувати? Краще заздалегідь розуміти, з чим Вам доведеться зіткнутися. Проробивши такий аналіз, список гідних кандидатів стане вельми компактним. Ось тут саме час порівняти ціни.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4