1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

16
Авг
2014

Як вибрати пазли?

altНа сьогоднішній день, вибір пазлів дуже великий. Всі вони відрізняються за формою, зображенню, кількістю елементів і матеріалу, з якого вони виготовлені. Для початку визначитеся, якого розміру картинку ви б хотіли придбати.

Пам'ятайте, чим більше екземпляр, тим більше в ньому деталей і, відповідно, рівень складності різко збільшується пропорційно елементам. Є маленькі набори пазлів, які в основному призначені для дітей і зображення на них можуть містити епізоди з мультфільмів і казок. Пазли для дорослих найчастіше зустрічаються розміром в 500 і більше елементів, а тематика зображення може бути будь-яка.

На другому етапі вибору зверніть увагу на структуру елементів самої головоломки. Розмір і форма їх може істотно відрізняється в залежності від розміру картинки і стандартів фірми-виробника. Серед тих, хто зарекомендував себе як якісний виробник, можна виділити пазли Trefl, Step, CastorLand, Ravensburger, Piatnik, Heye і Clementoni. Вибравши продукт з їх серії, ви можете сподіватися на якість картинки і кожного елемента окремо. Краще не економити на головоломці, адже купивши недорогий набір і заощадивши, ви ризикуєте отримати неякісний пазл, який може повністю зіпсувати все задоволення від ігрового процесу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4