1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

08
Июл
2014

Як зробити теплицю?

altБагато хто з нас часто замислювалися про побудову своєї теплиці. Адже вона служить не тільки для отримання самої ранньої продукції, а й для цілорічного вирощування квітів та овочів.

Плюс - ви точно будете знати, що їсте нормальні овочі, що не оброблених хімікатами. Побудувати теплицю цілком реально і своїми руками. Для цього необхідно лише грамотно її встановити і провести опалення, але якщо в вас нема часу щоб зробити теплицю самому, то ви завжди зможете завітати в онлайн магазин теплиц та купити ту, яка вам до вподоби

Ми розглянемо один з варіантів побудови і установки домашньої теплиці з опаленням.

Вам знадобляться: матеріал для установки стійок, цегла, цемент, пісок, щебінь, полікарбонат стільниковий ніздрюватий, а також труби для проведення водяного опалення.

Приступимо!

-Для початку необхідно визначиться з місцем для нашої теплиці. Воно має бути безвітряним і добре освітленим.

- Приступаємо до формування стрічкового дрібно заглибленого фундаменту. Теплиця не надто важка споруда, тому глибини в 50-70 сантиметрів буде достатньо.

- Поверх фундаменту покладіть цоколь з трьох-чотирьох рядів вологостійкого червоної цегли.

- Каркас повинен бути виконаний з міцного матеріалу, вам підійдуть дуги з тонких труб або високоміцний пластик. Для того, щоб на верхівці не затримувався сніг, краще зробити каркас арочного типу.

-Тепер в хід піде стільниковий ніздрюватий полікарбонат. Це хороший матеріал, який вже давно став альтернативою скляним теплицям. Не забудьте передбачити місце для вікон.

- Система опалення в теплиці залежить від того, який тип опалення у вас в будинку. Установка автономної системи можлива, але не рентабельна. Проводити водяну систему опалення необхідно по всій площі теплиці, включаючи стелю та підлогу.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4