1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

13
Мар
2014

Що варто знати при виклику сантехніка?

altЛюди люблять жити в комфорті та затишку, постійно покращуючи якість свого життя. Але іноді трапляються ситуації, які псують не тільки настрій,

але і вимагають несподіваних грошових вкладень. Це стосується побутових проблем, які час від часу наздоганяють мешканця будь-якого міста. Засмітилася каналізація, поламався зливний бочок, прорвало труби - в таких ситуаціях допомога майстра потрібна терміново. Іноді час йде на хвилини. Ось саме тоді вам і знадобиться викликати сантехніка.
 
Чи варто переплачувати ?
Зараз жителі великих міст воліють викликати майстрів з приватних фірм. Безумовно, є й мінуси, і плюси таких послуг. Наприклад, у багатьох містах послуги сантехника не виняток наприклад в Києві це компанія http://tstm.com.ua. Варто відзначити що багото компаній працює 24 години на добу, і їх сантехник готовий приїхати до вас в будь-який час. Погодьтеся, коли в 3 годині ночі зірвало кран, і ви затоплюєте сусідів, чекати до 8 ранку, поки відкриється ЖЕК, ви просто не можете. Найчастіше, подібні підприємства стежать за зовнішнім виглядом співробітників, і намагаються доброзичливо ставитися до своїх клієнтів. Тут вже працює сарафанне радіо - сьогодні послугами тієї або іншої фірми скористалися ви, завтра ваш сусід, а через тиждень їм телефонують майже з усього будинку. Тому «приватники» тримаються за кожного клієнта і намагаються виконувати роботу якісно.
 
Гостре питання ціни
Звичайно, за такі послуги вам доведеться заплатити більше, ніж за звичайний виклик бюджетного фахівця. Можливо, вам потрібна складна чистка каналізації, тому так важливо, щоб цю роботу зробив професіонал. Просто варто звернутися до знайомих, "пробігтися" по Інтернету і вибрати найоптимальнішу для вас фірму. Ціни будуть залежати від кваліфікації сантехніка, якості наданих матеріалів, складності поломки, можливості вільного доступу до місця роботи.
Офіційно зареєстровані фірми, в тому числі й ті, хто пропонує послугу чоловік на годину, зможуть видати акт виконаної роботи і гарантію на те, що вам не доведеться знову обслуговувати техніку. Погодьтеся, це приємний бонус для тих, хто не хоче витрачати час на такі справи.

Наскільки важливі дрібниці
Здавалося б, скористатися бахилами, щоб не затоптувати підлоги, так просто. Виглядати чистим і охайним теж. Всім приємно, коли до їхньої проблеми ставляться з розумінням і виконують свою роботу швидко. Адже сантехніків викликають не тільки в екстрених ситуаціях, а й для планової заміни труб, встановлення змішувачів, раковин і лічильників. Професіонал своєї справи зможе швидко зрозуміти обсяг, назвати вартість і закінчити сантехнічні роботи в найкоротші терміни.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4