1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

08
Ноя
2016

Вибираємо хорошого юриста або адвоката

altПропонуємо вам декілька порад як можна обрати хорошого юриста.

1. «Сарафанне радіо»

Як би дико і несучасно це не звучало, але «сарафанне радіо» на сьогоднішній день є головним джерелом припливу клієнтів для адвокатів і приватних юристів. Суть цього явища ось у чому. Ви звернулися до юриста, і залишилися задоволені його роботою. Звідси випливає перше: якщо у Вас виникне нова проблема, Ви знову зверніться до цього ж юриста. І друге: якщо знайомі (друзі, родичі і т.д.) зіткнуться з юридичною проблемою, Ви порекомендуєте їм свого юриста.

Це я до чого? Та до того, що юристи і адвокати, знайдені Вами по «сарафанному радіо» - найнадійніші. Якщо у Ваших знайомих такі є, сміливо звертайтеся до них, і можете не читати статтю до кінця.

2. Інтернет

Пошук адвоката за допомогою мережі Інтернет - завдання непросте. Саме представники юридичної професії одні з останніх виявили, що в Інтернеті можна шукати і, головне, знаходити клієнтів. З тих пір кого тут тільки немає. І така велика кількість різношерстих фахівців ускладнює пошук. Але, я можу дати Вам кілька умовних фільтрів, використовуючи які, Ви зможете відсівати невідповідні варіанти. Це виключно мої спостереження, і я нікого не закликаю використовувати мої методи наосліп. Також останнім часом стала популярною юридична консультація онлайн.

Соціальні мережі. Зараз, коли соц.мережі набрали таку популярність, ставитися до них варто подвійно уважніше. Сьогодні існує безліч груп, сторінок і спільнот, що пропонують юридичні послуги. Але в більшості своїй всі ці спільноти створюються або з метою реклами, або з метою заробітку, причому, до юриспруденції вони мають тільки непряме відношення. Для того, щоб підтримувати групу в соц.мережі, постійно поповнювати її новими матеріалами, змушувати передплатників проявляти активність, а так само відповідати на їхні численні запитання, потрібно багато часу. А якщо у юриста є багато вільного часу, значить з ним щось не в порядку.

З мого досвіду, серйозні фахівці дуже рідко користуються соціальними мережами, по-перше, занадто молода аудиторія, по-друге, на це просто немає зайвого часу. Я бачив кілька сторінок своїх колег. Всі вони вже відбулися як фахівці, що мають досить високий професійний рівень, і, що не менш важливо, Ім'я. Але як раз їх спільноти знаходяться в глибокому занепаді. Пам'ятайте, як в «Ералаш» - «Тут риби немає». Я б не рекомендував шукати адвокатів і юристів в соц.мережах.

3. Реклама. Так, це, без сумнівів, двигун торгівлі. Реклама (включаючи Інтернет, ЗМІ, а так само зовнішню), асоціюється особисто у мене з двома показниками. 1. У юриста є на неї гроші. 2. У нього не все добре з клієнтами. Причому, якщо перший показник повинен бути присутнім обов'язково, оскільки реклама коштує грошей, то другий показник може бути плаваючим. В тому сенсі, що у юриста є клієнти, і частину своїх гонорарів він витрачає на розвиток свого бізнесу. Але, як варіант, є і такі, які витрачають на рекламу все, що є, в надії коли-небудь заробити. До реклами варто ставитися насторожено, але, тим не менш, шукати таким способом юристів цілком можна. Головне, не забудьте звернути увагу на інші ознаки хорошого юриста.

4. Персональний сайт. Ось це дуже важливий аспект. Якщо у юриста є сайт - це вже добре, але, якість сайту так само має значення.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 23.05.2018
10 російських рублів 4.2558 0
100 ЄВРО 3074.8331 8
100 доларів США 2607.1164 -1