1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

16
Май
2011

Переїдання. До чого воно призводить?

У нашій країні увійшло в звичку у свята переїдати, причому так, що потім доводиться звертатися по допомогу до лікаря. Переїдання, як відомо, призводить до ожиріння, хоча це не єдина проблема, що виникає після систематичного переїдання.
 У добу глобалізації ходити пішки люди практично розучилися, особливо у великих містах. Це неминуче призводить до накопичення калорій в організмі, які перетворюються на жировий шар, подібно ведмедям. Але на відміну від ведмедів, цей жировий шар не допомагає людині пережити зиму, а навпаки, нищить його здоров'я.Але чому ж у багатьох людей виникає апетит, який неможливо приборкати і доводиться через це постійно переїдати? За почуття голоду і ситості відповідає нервова система, а точніше гіпоталамус, який дає сигнали організму, коли потрібно підкріпитися і коли вже досить їсти. Але дуже часто цей орган може давати помилкові сигнали, наприклад, якщо маленького дитину насильно примушують їсти, щоб він виріс великий. Дитина в результаті набуває почуття постійного голоду, через що змушений постійно їсти, причому все підряд. Коли ця дитина стає дорослою, його апетит тільки збільшується через збільшення маси тіла і енерговитрат.

Але чи завжди переїдання призводить до ожиріння? Ні, не завжди, але проблем у людини, який зовні виглядає струнким, не менше зі здоров'ям. Через постійні навантажень на печінку, шлунок, порушується робота цих органів, що може привести до виразки шлунка, накопичення каменів або гастриту. Серцево-судинна система теж отримує сильний удар, адже кровоносні судини забиваються бляшки холестеринів, внаслідок чого порушується нормальний кровообіг. Люди, які постійно передають, завжди страждають підвищеним артеріальним тиском, не рідко призводить до гіпертонічним кризам. Надлишок вуглеводів в організмі дуже часто призводить до цукрового діабету.

Багато людей помилково думають, що рідкісні переїдання, як правило у свята, не впливають на організм. Під час застілля, коли ще й алкоголь присутній, людський організм ще більше піддається навантаженням, ніж під час регулярного переїдання.

Для того, щоб не мати проблем зі здоров'ям і зайвою вагою, прагніть більше рухатися. Після рясного обіду не потрібно відразу ж лягати спати, краще посидіти або піти на прогулянку з собакою.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 24.04.2018
10 російських рублів 4.2298 -0
100 ЄВРО 3197.2453 -25
100 доларів США 2612.5554 -5