1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

16
Май
2011

Способи заспокоєння новородженого

altДо року новонароджений буде багато плакати - поки тільки таким чином він може повідомити про те, що голодний, потребує маминої  уваги або його щось турбує. Найголовніше - швидко відреагувати на плач.

Малюк повинен бути впевнений в тому, що у мами він завжди знайде втіху. Як заспокоїти новонародженого?

Редакция нашего сайта рекомендует купить детские коляски интернет магазин СПОК.ЮА

Погодувати
Найбільш очевидна причина плачу немовляти - голод. У цьому випадку годування - найефективніший спосіб заспокоєння, навіть якщо вночі доведеться часто вставати.

Поміняти підгузник
Переповнений підгузник може стати причиною занепокоєння маляти. Змінюючи підгузник, розмовляйте з дитиною і постарайтеся відвернути його веселою грою. Дотик ваших рук під час переодягання дадуть дитині відчуття безпеки.

Притиснути до себе
Часто такий прояв любові - саме те, що потрібно маляті. Якщо він перестає плакати, коли ви тримаєте його вертикально, значить, йому потрібно було відригнути повітря.

Відвернути
Покажіть дитині щось яскраве, барвисте - нехай він хоч на хвилину забуде про те, що змусило його розплакатися. Це може бути шматочок кольорової тканини, листівка або яскрава брязкальце.

Дати соску
Смоктання може заспокоїти, мабуть, будь-якого малюка.

Сповити
Сповивання - кращий спосіб повернути дитині відчуття захищеності. Сповийте дитину в шаль або ковдру і погойдайте на руках - можливо, так йому буде затишніше, і він швидко заспокоїться.

Покачати
Розмірений рух здатний заспокоїти малюка, що плаче. Можна скористатися коляскою або кріслом-гойдалкою. Якщо дитина довго не заспокоюється, прогуляйтеся з ним на вулиці - свіже повітря і погойдування коляски заспокоять малюка.

alt

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 24.04.2018
10 російських рублів 4.2298 -0
100 ЄВРО 3197.2453 -25
100 доларів США 2612.5554 -5