1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

23
Окт
2012

Сайти французьких ЗМІ будуть видалені з пошукової видачі Google

Представники корпорації Google пригрозили, що приберуть з пошукової видачі сайти, що належать французьким ЗМІ. Як повідомляє BBC News, таке рішення стало відповіддю на заяву про стягування плати з пошукових систем.
Закон, який зобов'язує Google оплачувати контент, активно просувається видавцями французьких газет. На їхню думку, пошуковик заробляє великі гроші завдяки пошуку по новинах, який супроводжується демонстрацією реклами.

У листі, який Google направил одночасно в декілька міністерств, докладно пояснюється, що введення подібного збору поставить під загрозу саме існування пошукової системи. Трохи раніше корпорація заявила, що подібного роду ініціатива може завдати шкоди інтернету в цілому, а також користувачам і безпосередньо новинних сайтів, які отримують трафік від пошукових систем. Так, кожен місяць на сайти французьких ЗМІ з Google скоюють більше чотирьох мільярдів переходів.

Нагадаємо, що в березні цього року президентом Франції Ніколя Саркозі було внесено пропозицію про введення податку на доходи, отримані з онлайн-реклами. Влада країни не підтримали цю ініціативу, оскільки цей закон в достатній мірі утискав би інтереси невеликих місцевих компаній.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 20.04.2018
10 російських рублів 4.3093 0
100 ЄВРО 3247.2987 8
100 доларів США 2622.5963 8