1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

22
Авг
2011

Alexa.com: Google найпопулярніший сайт у світі

Сервіс глобальної статистики Alexa збирає інформацію про відвідані сторінках за допомогою користувачів, які встановили на свої комп'ютери спеціальний додаток для браузерів Mozilla Firefox і Internet Explorer.
В результаті обробки статистичної інформації сайтам присвоюється певний рейтинг популярності Alexa rank.
На сайті Alexa.com опублікований рейтинг з 500 найпопулярніших в світі сайтів.
Перший рядок рейтингу впевнено зайняв Google, на другому місці знаходиться соціальна мережа Facebook. Третє місце належить відеохостингу YouTube.
З не англомовних сайтів на 6 місце змогла пробитися китайська пошукова система Baidu, російський Яндекс зайняв 22 місце в рейтингу популярності. Однак, треба сказати що існують ще й національні рейтинги, в українському національному рейтингу Google.com.ua займає 1 місце, а ось англомовний Google.com знаходиться на другій позиції. Така ситуація склалося внаслідок того що компанія Google скуповуе домени у всіх доступних зонах. Ми писали про те як Google через суд відвоював домен український національний домен .UA. Але йдемо далі. У українському рейтингу на третє місце вийшла соціальна мережа ВКонтакте, 4 місце впевнено посідає YouTube, а Mail.Ru знаходиться на 5 місці за популярністю.
Треба відзначити, що об'єктивність цих даних не є безперечною, оскільки мало хто з пересічних українців встановлює собі на комп'ютер необхідний додаток. На положення в рейтингу може впливати величезну кількість чинників, наприклад, стать і ступінь знайомства з інтернетом користувачів сайтів. Середньостатистичному українцю абсолютно не зрозуміло, що таке Alexa Toolbar, і навіщо він йому взагалі потрібен, отже, установка відбувається волею випадковості.

 

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0