1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

18
Авг
2011

Facebook перевірить гіпотезу про шість рукостискань

У 1969 році психологи Джеффрі Треверс і Стенлі Мілгрем перевірили гіпотезу про те, що люди в усьому світі за рахунок соціальних контактів пов'язані між собою настільки тісно, ​​що їх відділяє один від одного не більше 6 рукостискань.
Вони попросили добровольців переслати лист невідомого їм адресата за допомогою спільних знайомих, тоді було відправлено всього лише 300 листів, понад 60 з них дійшли до вказаної персони, і в середньому знадобилося переслати лист по ланцюжку, що не перевищує п'яти осіб.
Газета San Jose Mercury News повідомляє про те, що цей експеримент буде повторений в соціальній мережі Facebook за підтримки пошукової системи Yahoo. Експеримент названий Small World, у ньому можуть взяти мільйони користувачів Facebook. Цей експеримент чи підтвердить, або спростує результати тієї маленької вибірці в самому першому експерименті, поставленому понад 40 років тому Треверс і Мілгрема. Facebook запрошує взяти в ньому участь всіх користувачів, які мають акаунти, в ході експерименту буде потрібно переслати лист якомусь адресатові за допомогою своїх знайомих, які можуть бути близькі до нього, результати дослідження будуть опубліковані в одному з наукових журналів.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0