1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

08
Сен
2011

Гра із собою

Для більшого ефекту від читання рекомендую увімкнути цю пісню
СкачатьНазваниеИгратьРазмер Длина
downloadLove And Permanence
(Azure Ray)

8.9 MB3:53 min

Люблю вільний час. Хоча інколи він і проходить без будь-якого сенсу або чітко визначеної мети.
Часто цю бездіяльність можна доповнити присутністю розумного друга, у якого замість серця незрозумілий простим людям пристрій із дивною назвою «материнська плата», замість вен та артерій – різнокольорові дроти, по яких тече його кров – струм.
 
Буває ж таке, що читати просто лінь та й спати не хочеться. От і сидиш навпроти яскравого монітору і чекаєш. Чекаєш, поки очі закриються самі. У цьому починанні допомагає комп’ютерна гра. Вбили. Добре, спробую по-іншому. Іще раз вбили. Що ж, у віртуальному існуванні у тебе декілька життів. До того ж можна повернути час назад. Іще маєш надзвичайну силу, зброю, яка не потребує дозволу… Маєш шанс перевірити усі можливі варіанти закінчення гри.
 
Шкода, що у реальності усе набагато важче. Ох, якби можна було з такою безглуздою легкістю блукати стежками часу. Такого невблаганного і невпинного часу… Якби ми могли просто вийти з програми, відключитися і не чути тих неприємних гострих слів, які залишають глибокі шрами на серці. 010001001. У віртуальному світі немає слів.
 
Вбили. Потроху стає прикро за себе і за керованого мною героя. Світло монітора ріже очі особливо гострим ножем, але болю немає. Інтерес завів Біль у густий ліс і залишив його там. Він кричить, шукає людей… Він є, але не для мене. У тіні того підступного Інтересу зникло Відчуття Часу. За ним – Голод і Сон.
 
Вбили. Маю лише одне життя. Не час, мабуть, опановувати комп’ютерний Геній. Хоча я спробую. У віртуального Я один шанс продовжити своє існування, але ж у мене теж. Усі ми маємо лише один шанс, але все одно кажемо, що спробуємо все. І байдуже, які наслідки. А життя одне. Інколи ми ладні закінчити його. З власної дурості. Так не можна. Воно одне. Його потрібно прожити. І зробити це так, щоб на бажання покінчити з ним не було найменшого натяку. Той, що живе у віртуальному світі, померши в одній грі, зможе почати все спочатку в іншій. А ми так не можемо. Померши, все одно зникнемо. І не розраховуйте на богів. Те, що вони дають, самі ж швидко забирають назад. Це не мої слова. Це говорить Принц Парадокс. Лише одне життя. Можливо, ризикувати не варто?..
 
Вбили. Набридла така гра.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 25.06.2018
10 російських рублів 4.1491 0
100 ЄВРО 3056.3072 0
100 доларів США 2623.8901 0