1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Житомир на выходные останется без воды - будут устанавливать новые насосы на «Водоканале»

Заместитель городского головы Сергей Кондратюк рассказал, что отключение водоснабжения в городе связано с тем, что на Водоканале установят два новых насосы и частотный преобразователь.

Эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается, - лабораторный центр

Согласно данным оперативной и статистической отчетности эпидемическая ситуация по кори в Житомирской области ухудшается.

На скалах под Житомиром пройдут скалолазные и альпинистские соревнования

"Мемориал Алексея Москальцова" - это соревнования по скалолазанию и технике альпинизма для спортсменов и любителей.

07
Сен
2013

Як знайти потрібний комерційний тендер?

altКожний рік все більша кількість приватних фірм переводять постачання на електронні торгові майданчики . Як результат , обсяг торгів на торгових майданчиках постійно зростає.

 Саме тому все більше і більше постачальників починають кожного робочого дня з пошукових систем за тендерами. Відзначимо, що з пошуком державних тендерів питань зазвичай не виникає. З тендерами приватних підприємств - все зовсім інакше. Сьогодні не існує єдиної площадки для проведення торгів : щоб знайти комерційні тендери необхідне відвідування і вивчення більше двох сотень різних сайтов.Обход такої великої кількості майданчиків , навіть якщо і можливий, то ймовірно відніме весь робочий день. Ні на що інше часу не залишиться.

З використанням пошуковика Tendery.ua агрегація даних з різних комерційних і державних майданчиків в одну базу тепер доступний каждому. На радість користувачам пошукової системи Tendery.ua повідомляємо , що даний пошуковик здійснює всю роботу безкоштовно і не вимагає регістраціі. Пошук здійснюється тільки з актуальних тендерів, чий крайній термін подачі пропозиції ще не настав. Скориставшись пошукачем Tendery.ua, користувач, який шукає комерційний тендер отримає такі переваги:

1 . Сайт Tendery.ua не бере плату за свою роботу.

2 . Збільшення показників продажів і обороту. Активно беручи участь у різних комерційних тендерах і державні закупівлі , ваша фірма буде працювати більш еффектівноза рахунок зростання продажів.

3 . Збільшення ефективності работи. В пошуковій системі Tendery.ua відображаються всі актуальні тільки в даний момент часу закупівлі.

4. Сайт постійно вдосконалюється.

Проект Tendery.ua - частина міжнародного проекту по тендерам і закупівель в країнах СНД і ЄС. Свою роботу Група Компаній початку в 2001 році в Австрії. Тепер у компанії офіси в Німеччині, Болгарії, Хорватії, Словаччини, Словенії, Греції, Угорщини, Польщі, Македонії, Великобританії, Іспанії, Чехії, Румунії, Сербії, Швейцарії, Чорногорії, України.

Дуже важливо те, що Tendery.ua комбінує ручний і автоматичний режими роботи з пошуку тендерів. Це означає що сайт буде завжди наповнений найкращими пропозиціями та згідно побажанням користувачів проекту, яких вже більше 10 000. Також, дуже великою перевагою є дуже гарний, сучасний, а найлоголовніше, зручний і водночас простий інтерфейс сайту.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 29.05.2018
10 російських рублів 4.2405 -0
100 ЄВРО 3052.9530 -9
100 доларів США 2614.9490 4