1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

02
Сен
2016

Послуга прокату автомобіля - недорого, вигідно, комфортно!

alt

Оренда автомобіля може стати нагальною потребою в будь-який момент. У житті сучасної ділової людини, туриста або звичайного грмодянина часто відбуваються ситуації, коли потрібно швидко і комфортно переміщатися по столиці.

Метро, ​​маршрутні таксі, служби таксі і власний автомобіль часом бубають недоступні, а прокат авто - це завжди актуальна і доступна послуга.

У компанії "Київ-Авто-Гарант", ви знайдете все необхідне для комфортних і безпечних поїздок по місту.

У нас є автомобілі економ-класу, середнього класу, є і бізнес-класу - машини кожної категорії відповідають досить високому рівню. У нашому автопарку немає старих авто, присутні тільки автомобілі, що пройшли техобслуговування, сберігаются в чистоті і бездоганному зовнішньому вигляді.
 
Автомобілі, які представлені в автопарку «Київ-Авто-Гарант», регулярно проходять відповідні перевірки, тести і огляди, за рахунок чого можливість поломки автомобіля або вихід з ладу якогось з його механізмів зведений до нуля. Ми робимо все, щоб гості і жителі столиці могли користуватися послугою прокату без ризику для свого здоров'я, без стресу і інших негативних моментів. Співпраця з «Київ-Авто-Гарант» організована на найвищому професійному рівні - ми взяли найкраще і ефективне з досвіду провідних світових і європейських сервісів оренди авто. Весь найцінніший досвід індустрії автопрокату застосований в «Київ-Авто-Гарант».

Сервіс по прокату авто в Києві «Київ-Авто-Гарант» пропонує різні умови оренди:
Короткострокова і довгострокова оренда (від 1 дня)
Оренда авто з водієм і без водія
Прокат авто економ-і бізнес-класу
Кожен клієнт отримує повну підтримку на всіх етапах оренди авто в Києві - консультації, технічну допомогу, страховка, конфіденційність і т.д. У пакет оренди входить індивідуальна турбота про комфорт клієнта, при цьому ви будете відчувати себе комфортно і вільно. Автомобіль можна забрати з нашого офісу або замовити доставку авто в призначений пункт - в аеропорт, на ж/д вокзал або в будь-якій іншій точці Києва. Орендувавши у нас автомобіль, ви можете бути впевнені, що в призначений термін автомобіль буде на місці, а його комплектація, технічний стан і зовнішній вигляд будуть такими, які ви бачили на фотографіях, словом, в момент підписання договору на послугу автопрокату.

Зверніть увагу, що в компанії «Київ-Авто-Гарант» оренда авто можлива як по Києву, так і по Україні. Оформлення договору на прокат машини займає мінімум часу, замовлення оформляється прямо на нашому сайті http://auto-rentgarant.com.ua/. Не втрачайте часу, заповніть заявку - ми оперативно підготуємо все необхідне, а авто буде у вашому розпорядженні в самий найближчий час.

Варто відзначити, що вартість оренди автомобілів в «Київ-Авто-Гарант» сильно залежить від терміну оренди: чим довше ви будете використовувати наш автомобіль, тим менше в підсумку будуть коштувати вам 1 доба прокату. Наприклад, якщо добу оренди авто за умови, що автомобіль ви будете використовувати до 3 діб, коштують від 25 доларів, то при оренді більше ніж на 30 днів вартість 1 доби знижується до 17 доларів на добу. Якщо вас радує вигідна в усіх відношеннях співпраця, то рекомендуємо скористатися послугою автопрокату від «Київ-Авто-Гарант» і зв'язатися з нашим менеджером прямо зараз!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

ОПЕРАТИВНО ИНФО

Прогноз погоды

Погода в Житомире
Ulti Clocks content

Курсы валют


курсы валют 22.05.2018
10 російських рублів 4.1712 -0
100 ЄВРО 3067.1723 -13
100 доларів США 2608.3615 -6